Smile

Rezultati okružnog takmičenje iz matematike


Коначна ранг листа - IV разред

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ред.
бр.

Шифра

Име и

Школа

Место

Наставник

Број бодова по задацима

Σ

РАНГ

 

 

презиме

 

 

 

1.

2.

3.

4.

5.

 

 

1.

26∕1

Бојан Арнаут

Иво Лола Рибар

Сомбор

Светлана Штајнбах

20

20

20

20

20

100

I

2.

26∕12

Алекс Ковач (м)

Петефи бригада

Кула

Марија Војчена

20

20

20

20

20

100

I

3.

25∕6

Дејана Стефановић

Иса Бајић

Кула

Ференц Лендак

10

20

20

20

20

90

II

4.

26∕5

Алекса Ћуп

Ратко Павловић Ћићко

Ратково

Драгица Копривица

20

20

20

20

0

80

III

5.

25∕8

Милан Лабус

Мирослав Антић

Оџаци

Дејана Миленковић

20

20

20

20

0

80

III

6.

24∕13

Немања Цветковић

Иван Горан Ковачић

Станишић

Гордана Дрезгић

20

20

0

20

20

80

III

7.

24∕9

Радмила Стојиљковић

Коста Стаменковић

Светозар Милетић

Бошко

Аралица

20

20

20

20

0

80

III

8.

24∕1

Данијела Обрадовић

Огњен Прица

Колут

Марија Делић

20

20

20

20

0

80

III

9.

25∕7

Тамара Матић

Братство јединство

Сомбор

Валерија П. Николић

20

20

20

20

0

80

III

10.

25∕4

Марко Плели

Жарко Зрењанин

Апатин

Ружа

 Ванић

20

20

20

20

0

80

III

11.

25∕11

Стефан Савковић

Петефи бригада

Кула

Станка Мартиновић

20

20

20

20

0

80

III

12.

24∕3

Стефан Ђурић

Аврам Мразовић

Сомбор

Славица Богдановић

20

20

20

15

0

75

похвала

13.

24∕4

Катарина Карачоњи

Мирослав Антић

Оџаци

Ивана Јелача

10

20

20

20

0

70

похвала

14.

25∕2

Сергеј Мика

Петефи бригада

Кула

Драган Бублић

10

20

20

0

20

70

похвала

15.

25∕13

Богдан Бањац

Иса Бајић

Кула

Ференц Лендак

10

20

20

20

0

70

похвала

16.

25∕10

Мила Стојичић

Вук Караџић

Црвенка

Љиља Маравић

10

20

20

20

0

70

похвала

17.

26∕3

Ена Ђорђевић

Жарко Зрењанин

Апатин

Гордана Радаковић

5

20

0

20

20

65

похвала

18.

26∕8

Душан Станковић

Бора Станковић

Каравуково

Татјана Ковачев

5

20

20

20

0

65

похвала

19.

24∕5

Анђела Маравић

Вук Караџић

Црвенка

Наташа Грковић

5

20

20

20

0

65

похвала

20.

24∕5

Марија Узелац

Мирослав Антић

Чонопља

Емина Калајџић

0

20

20

20

0

60

похвала

21.

24∕14

Илија Јордановски

Иса Бајић

Кула

Милена Бошњак

0

20

20

20

0

60

похвала

22.

24∕7

Теодора Тешић

Доситеј Обрадовић

Сомбор

Слободанка Тодоровић

10

20

20

10

0

60

похвала

23.

24∕10

Вања Васиљевић

Вук Караџић

Црвенка

Наташа Грковић

20

20

20

0

0

60

похвала

24.

24∕12

Драгоје Бељкаш

Петефи бригада

Кула

Драган Бублић

0

20

20

0

20

60

похвала

25.

25∕5

Михаило Шторк

Доситеј Обрадовић

Сомбор

Слободанка Тодоровић

10

20

20

10

0

60

похвала

26.

26∕4

Огњен Гавранић

Иса Бајић

Кула

Милена Бошњак

15

20

20

5

0

60

похвала

27.

26∕7

Јована Влашкалић

20.okt

Сивац

Ивана Крезић

20

20

20

0

0

60

похвала

28.

26∕14

Андреја Кричка

Лаза Костић

Гаково

Сања Милетић

5

20

14

20

0

59

похвала

29.

26∕2

Василије Миленковић

Мирослав Антић

Оџаци

Ивана Јелача

15

20

20

0

0

55

похвала

30.

25∕15

Татјана Ћосовић

Доситеј Обрадовић

Сомбор

Светлана Латас

20

20

14

0

0

54

похвала

31.

26∕10

Вукашин Шкрбић

Вук Караџић

Црвенка

Жанка Личина

10

20

20

0

0

50

похвала

32.

25∕14

Никола Боца

Никола Тесла

Кљајићево

Тања Зинаја

10

20

20

0

0

50

похвала

33.

24∕8

Никола Пуцар

Петефи бригада

Кула

Бранка Перишић

10

20

20

0

0

50

похвала

34.

24∕6

Бојана Цекић

Бора Станковић

Каравуково

Татјана Ковачев

5

20

20

0

0

45

 

35.

25∕9

Сара Тосеги

Мирослав Антић

Чонопља

Дара Нинковић

20

20

0

0

0

40

 

36.

24∕2

Хедвиг Оршоваи(м)

Братство јединство

Сомбор

Јожеф Шмит

5

20

0

0

0

25

 

37.

25∕3

Филип Јукић

Иван Горан Ковачић

Станишић

Гордана Дрезгић

5

0

20

0

0

25

 

38.

25∕12

Вељко Миросављевић

Моше Пијаде

Бачки Брег

Ката Вранић

5

0

0

10

0

15

 

39.

26∕13

Леон Јурић (р)

Петро Кузмјак

Руски Крстур

Нада Колошњаји

15

0

0

0

0

15

 

40.

26∕6

Драган Булат Цимеша

Никола Тесла

Кљајићево

Нада Трбојевић

10

0

4

0

0

14

 

41.

26∕11

Јана Ђорђевић

Доситеј Обрадовић

Сомбор

Слободанка Тодоровић

0

0

0

0

0

0

 

                                   

 

Коначна ранг листа - V разред

 

Ред.
бр.

Шифра

Име и презиме

Школа

Место

Наставник

Број бодова по задацима

Σ

РАНГ

1.

2.

3.

4.

5.

1.

7∕19

Душица Трбовић

Вук Караџић

Црвенка

Гордана Пејановић

20

18

6

0

20

64

I

2.

7∕18

Милан Јовкић

Мирослав Антић

Оџаци

Предраг Мићић

20

18

6

0

20

64

I

3.

7∕17

Вук Секулић

Иса Бајић

Кула

Слађана Ранковић

0

12

6

20

15

53

II

4.

7∕13

Гаја Бракус

Вук Караџић

Црвенка

Гордана Пејановић

20

12

6

0

5

43

III

5.

7∕2

Нина Бошчић

Петефи бригада

Кула

Мануела Милановић

20

0

0

0

20

40

похвала

6.

7∕1

Милош Стојко

Никола Вукићевић

Сомбор

Татјана Савић

20

12

6

0

0

38

 

7.

7∕9

Вукашин Поповић

Вук Караџић

Црвенка

Гордана Пејановић

20

0

6

0

10

36

 

8.

7∕12

Јаков Младеновић

Мирослав Антић

Оџаци

Предраг Мићић

20

0

6

0

5

31

 

9.

7∕15

Урош Шишарица

Петефи бригада

Кула

Славица Мармила

20

0

6

5

0

31

 

10.

7∕16

Милица Војновић

Никола Тесла

Липар

Марјан Бјелац

20

0

6

0

0

26

 

11.

7∕6

Тимотеј Тричковић

Братство јединство

Светозар Милетић

Нандор Штифелмајер

0

12

6

0

5

23

 

12.

7∕4

Вук Антовић

Вук Караџић

Црвенка

Гордана Пејановић

0

0

6

0

15

21

 

13.

7∕5

Јелена Михалек

Иван Горан Ковачић

Сонта

Ксенија Бубуљ

0

12

6

0

0

18

 

14.

7∕10

Горан Топић

Доситеј Обрадовић

Сомбор

Љиљана Филиповић

0

12

6

0

0

18

 

15.

7∕12

Ирина Покрајац

Марко Орешковић

Бачки Грачац

Раде Угарковић

0

0

6

0

10

16

 

16.

7∕14

Исидора Вујасин

Бора Станковић

Каравуково

Тамара Миленковић

0

6

6

0

0

12

 

17.

7∕11

Немања Ковачевић

Мирослав Антић

Оџаци

Предраг Мићић

0

0

6

0

0

6

 

18.

7∕8

Дајана Зорић

Жарко Зрењанин

Апатин

Ксенија Бубуљ

0

0

6

0

0

6

 

                     

 

 

 

 

Коначна ранг листа - VI разред

Ред.
бр.

Шифра

Име и презиме

Школа

Место

Наставник

Број бодова по задацима

Σ

РАНГ

1.

2.

3.

4.

5.

1.

8∕4

Страхиња Секулић

Никола Тесла

Кљајићево

Јелица Аџић

15

20

14

20

4

73

I

2.

8∕7

Марко Пејановић

Иса Бајић

Кула

Слађана Ранковић

15

20

14

0

4

53

II

3.

8∕10

Милица Павићевић

Вук Караџић

Црвенка

Слађана Пердув

0

20

14

0

18

52

III

4.

8∕9

Стефан Врсајков

Петефи бригаде

Кула

Ратко Милетић

15

20

14

0

0

49

похвала

5.

8∕6

Војислав Стојчић

Бора Станковић

Каравуково

Ивана Антић

0

20

14

0

0

34

 

6.

8∕12

Ненад Ковачевић

Никола Тесла

Кљајићево

Јелица Аџић

0

20

14

0

0

34

 

7.

8∕13

Данило Тоскић

Иса Бајић

Кула

Слађана Ранковић

0

20

14

0

0

34

 

8.

8∕8

Милана Трнинић

Бранко Радичевић

Стапар

Зорица Симеуновић

15

0

14

0

0

29

 

9.

8∕14

Давид Стоиљковић

Бора Станковић

Каравуково

Ивана Антић

15

5

0

0

0

20

 

10.

8∕2

Марко Ађин

Жарко Зрењанин

Апатин

Елеонора Тривановић

0

20

0

0

0

20

 

11.

8∕11

Дајана Влаисављевић

Никола Вукићевић

Сомбор

Ивана Шијачић

0

0

14

0

0

14

 

12.

8∕1

Милан Стојковић

Бора Станковић

Каравуково

Ивана Антић

0

0

14

0

0

14

 

13.

8∕3

Ивана Буквић

Иса Бајић

Кула

Слађана Ранковић

0

0

0

0

8

8

 

 

 



повратак на претходну страницу

 
 


“У НАШОЈ ШКОЛИ ВАШЕ ДЕТЕ ЋЕ БИТИ У ДРУШТВУ СА УЧЕНИЦИМА КОЈИ МОГУ СВОЈИМ ПРИМЕРОМ ДА ПОКАЖУ КАКО СЕ УЧИ И ПРОВОДИ СЛОБОДНО ВРЕМЕ.“

 

Сва права задржана © Основна школа БРАТСТВО ЈЕДИНСТВО Сомбор
Web dizajn i programiranje BIT SOFT Sombor